Untitled Document

Szanowni Państwo!

Galeria Myśliwska mieści się od 1992 roku przy ul. Tarczyńskiej 1 stopniowo przekształcając się z chłodnego salonu z wyselekcjonowanymi, cennymi, obiektami sztuki w przytulny klub pełen bibelotów myśliwskich, obrazów, grafik, fotografii, książek, szkła, biżuterii, trofeów i pamiątek z pozdróży. Taki kształt galeria zawdzięcza naszym pasjom podróżniczym, myśliwskim i kolekcjonerskim. Nie rezygnując z ambitnej sztuki dopuściliśmy do eksponowania zabawnych curiosów myśliwskich, pragnąc stworzyć atmosferę sprzyjającą przyjaznym pogawędkom nie tylko na temat łowiectwa.

Pragniemy by nasi klienci wzbudzali w sobie apetyt nie tylko na dziczyznę, ale także na dobrą sztukę inspirowaną łowiectwem, a wywodzącą się z silnych tradycji myśliwskich w polskiej sztuce, gdzie najwięksi malowali polowania i konie (bo i dla koniarzy mamy coś ciekawego). W galerii można spotkać współpracujących z nami artystów, zamówić coś bardziej osobistego lub kopię ulubionego obrazu.

Kilka razy w roku spotykamy się w większym gronie przyjaciół galerii, najczęściej w dniu św. Huberta, w Niedzielę Palmową, w okresie Mironaliów lub z okazji organizowanych przez nas wystaw.

Zapraszamy każdego dnia.

Izabela i Stanisław Malec